Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrzani plastovych balkonovych dveri

Ahoj vsem,
mam plastova okna a aktualne mi zacaly slusne vrzat balkonove dvere.. Chci se jen zeptat (nemam s tim zadne zkusenosti) zda muzu jako u klasickych dveri prizvednout dvere a panty promazat tak jak bylo jiz nekolikrat reseno v diskusi .. Nevim jestli nejsou nejak jinak jeste prichycene a nechci experimentovat ..

moc diky

-plac-

Souhlasim s předřečníky ;-) pozvěte firmu, která zajišťovala dodávku oken a nechte si projít a seřídit kompletně všechny okna.
My si vždy necháme na každé stavbě okna těsně před kolaudací doladit i třeba půl roku po jejich osazení. Novostavba je jako živý organismus, sedá si a s ní pracují i věškeré výplně otvorů.

OK, vsem moc dekuju, zkusim to .. Bohuzel jsme byt kupovali jiz skoro 2 roky zpet a okna tu cerstve byla .. ale montovali je do prazdneho bytu, bez dozoru a podle toho to vypadalo .. dneska je to vsechno opravene, ale ty dvere me opravdu iritujou a tezky jsou tedy jako vepr :-) moc diky zkusim se ozvat pres spolecenstvi vlastniku firme a uvidim co z toho vzejde ...

moc vsem dekuju za prispevky ...