Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zalití futra betonem

Zdar,

nabizi nejaka firma u nas v baraku (panelak), ze by zalili ramy dveri u jednotlivych partaji betonem kvuli zvysene bezpecnosti, me to pripada jako dobry napad, ale nejak si to nedokazu predstavit jak se to dela ?

+ za to budou chtit 1.300,- tak jestli je to rozumna cena.

Dik.

Dobrý den, mohla bych požádat o kontakt na firmu, co zaleje futra od vstupnbích dveří v paneláku? Píšete, že to stojí cca 1300,-, tak to bych si nechala za tu cenu udělat, sama bych tohle nezvládla a to patlání :-( díky moc za info. Anreis

1300,- není moc to za prvé, pokud tam nenaskočí další položky... Druhá věc je, že to je k ničemu , pokud se jedná o staré, šroubované zárubně..
Doporučuji vyhodit staré zárubně, osadit zárubní o tloušce plechu 1,5 až 2 mm a nasadit řádné bezpečnostní dveře a pozor!! dveře nejlépe české nebo slovenské výroby.(například BEDEX, NEXT, SHERLOCK ...) O zámcích to je kapitola jiná.. Jinak za 23 let praxe jsem viděl dveře vyražené, vysazené,vykoplé, vypáčené atd... Odborně vykradený byt přez zámek = MINIMUM !! Opravdu téměř ne !!.. V drtivé většině případech jsou po této destrukční metodě dveře zničené, ale cylindrická vložka a kování je neporušené. Loupežníci opŕavdu přez zámky nechodí.. Leda že by na něj čuměla centimetr vložka ze starého štítu, pak jo.. . .