Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem špatně fungujcí pračka

mám takový problém s pračkou ARDO TL 800X-1 nevyplachne prašek a avivaž vyplachuje hned na začatku prani když jsem se pokoušel přijít nato kudy přitéka voda do přihrádky na prášek na nic jsem neprišel neni videt žádný přivod jenom odpadni roura do bubnu.U avivaže je to jasný tam vede přívodní hadice.Tak jestli mi nekdo muže poradit budu vdecnej dík.

Sundej vrchní víko pračky(zezadu 2 šroubky) a pod víkem je drát(táhlo) od programátoru,který nasměrovává přítoky vody do jednotlivých oddílů.Tak ho trochu naformuj,aby to pasovalo podle toho,kam je otočenej programátor.Primitivní princip vymysleli Taliáni,ale velmi efektní a jednoduše nastavitelný.