Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nevi někdo co s motokárou?

vengeix lidi .
potřeboval bych pomoc mam motokáru a je každou chvilu pokažená byla už nejmin 10krát u mechanyka ale zase se pokazila každou chvilu kupuju novou svičku přetchvilou sem koupil novek kondenzátor chvilu to šlo a zase nende jeden borec řika že to chce novej kondenzátor ale před měsicem sem kupoval novej .mam 30 let starou 175. kdo by věděl tak napište

Nerozumím tomu, ale co takhle prozkoumat magneto, jestli sedí vše po nastavení těch různých odtrhů, jak má a nerozhodí se to vlivem něčeho prasklého.
Kvůli tomu známý zlikvidoval pionýra a bylo tam nějaké pouzdro za dvacku v háji takže to po nastavení chvíli jelo a pak se to pootočilo a konec. Po jeho výměně u jiného majitele problémy zmizely, leč stroj už byl bez papírů.

Je to 175 ale jaký typ? Podle toho se musí seřídit zapalování, správný předstih a odtrh. Pokud je v pořádku dobíjení, baterie, vysokonapěťová cívka, drát z této cívky včetně "faje",kondenzátor, vše lze změřit, tak bych zkusil dát svíčku jestli dává dobrou jiskru. Pokud ano a po pár jízdách je KO, tak ta svíčka má špatnou hodnotu. Zjistit co tam má být za svíčku (určitě se již nevyrábí) a zjistit její ekvivalent respektive co se do tohoto motoru doporučuje.