Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je tu nějaký bastlíř?

Najde se zde mezi námi někdo, kdo by udělal malý tištěný spoj za symbolickou cenu či láhev šnapsu? Data mohu dodat v Eagle nebo .pdf. Stačí jen přenést, vyleptat a vyvrtat :-) Zbytek zvládnu, ale na výrobu DPS nemám doma nic potřebného.
Vím, mohl bych se obrátit na nějakou firmu, ale spoj je tak malý, že bych se asi nedoplatil.

Georgi,
Urob si sám!
Vezmi kousek cuprextitu a lihovým fixem si namaluj cestičky.Potom sežeň chlorid železitý a pár kapek kyseliny solné dej do misky a vlož destičku.Po trošce míchání máš spoj hotový za několik minut.Pak ještě 0,7 vrtáček a aku vrtačku a je to !
JABRAKA