Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak a čím zakrýt snížený strop v panelákovém bytě?

Prosím, poraďte jak a čím zakrýt snížený strop. Bydlíme v panelákovém bytě, původní majitelka snížila a zateplila stropy a jako "krytí" je na stropech nalepený nějaký spec. papír, je pomačkaný a nalepený v řadách. Nezdá se nám to moc hygienické, navíc už je po těch letech zašedlý. Poraďte jak toto vyřešit - strhnout a nalepit znovu nový (příp. jestli máte nějaký tip na firmu, která by nám to udělala) nebo dát něco jiného - co?
Díky moc předem za jakékoliv rady.
Změna předmětu, původně: strop (Kurt)

Polystyrenové obkladové dekorační desky jsou estetické a funkčně dokonalé.Je potřeba je doplnit ozdobnou koutovou lištou ,která se nalepí nejprve do koutů stropu a stěn.Používám silikon a po zatvrdnutí ještě mezeru u stěny zatmelím ještě akryl tmelem.Čtverce lepím od středu ke krajům a nakonec seříznu díly k lištám.
JABRAKA