Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Strop zatelení z půdy

Chtěl bych zateplit strop(betonový povrch) na půdě tvrzeným 10 cm polistirenem a zaklopit OSB deskou.Půda slouží na odkládání atd.Máte někdo s tímto postupem zkušenosti?Je potřeba dávat nějakou folii? A hlavně je možné to takto provést?Děkuji za odpovědi.

Petře ,vcelku je v pořádku ten polystyren,pokud se s tím chceš hrát a dávat dvě vrstvy,prosím.Ale není určitě potřeba 30 cm.Protože celá půda už je vlastně izolační prostor,mělo by stačit 15 cm.Doporučil bych desky slepit čely k sobě akrylem,a pro překrytí zvolit raději Rigidur - sádrovláknité desky.Také se dají slepit čelně k sobě nízkoexpanzní pěnou..Získaná plocha má vysokou pevnost a ohnivzdornost.
JABRAKA