Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Izolace v koupelně - ano x ne

Ahoj. Budujeme koupelnu ve starším domě - dříve zde byla komora - a řešíme dilema, zda izolovat podlahu. Na podlaze byla dlažba a pod ní písek (vátina). Tato místnost jako jediná není podsklepená, okolní prostory ano. Řešili byste podlahu: beton - izolace - beton - dlažba a nebo jen beton s dlažbou? Pokud izolaci, tak jakou a jaký typ? 2 zedníci se nebyli schopni shodnout, jaký postup zvolit.:-( Díky! R.

Já osobně bych to udělal jako kolega o patro výš,jen bych ten kabel dal hned pod dlažbu do lepidla.A tepelnou izolaci bych dal obyč polystyren,klidně fasádní.Já ho dával pod beton na dřevěnej strop,ale hlavně jako kročejovku tl.50mm.Jako tepelnou izolaci bych dal asi silnější.