Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hydroizolace terasy - Benesov u Prahy

Zdravím všechny,

můžete někdo poradit dobrou firmu z Benešovska na hydroizolaci terasy ?
Všechny nabídky zatím zněly "nažehlíme ipu a zalejeme betonem".

Rad bych něco kvalitního, terasa je podsklepena.
Skladba:
-beton
-puvodni izolace
-beton
-dlažba

dlazbu a puvodi beton odstranim, prijde nova izolace, beton a dlazba.

Dekuji !

Dobrý den,

hledám také nějakou dobrou firmu, která umí opravit terasu - hydroizolaci.
Několikrát opravovaná, po zimě dutá a první řada dlažby odpadává.
Vidím, že Váš dotaz je z roku 2009.
Máte už nějakou lepší zkušenost a mohl by jste nám doporučit dobrou firmu??
Moc díky.

Jarka Fialová