Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zateplení stropu

Dobrý den, potřebuji poradit. Přes stropy nám uniká teplo a řešením by bylo zateplení stropů z půdy. Máme mezi stropy izolaci vata 16 cm. Je to málo. Pomohlo by zateplit krovy na půdě ? Máme novou střechu s parozábranou. Na půdě ale není obytný prostor, ale je využívána jako odkladový prostor a na sušení prádla ... Byly by úniky z přízemí menší, nebo je to zbytečná investice ?
Děkuji.

urcite by vam pomohlo zateplit krou to jste maly udelat skorej jak stropy a ked ne mali ste dat jeste vatu mezi hredy co jsou polozeny na muroch a navrh osb dosky ked ne tak treba zateplyt krouv z vatu taku jak mate siroke krovy a unik tepla bude minimalni delam to uz tri a pol roka v kuse tak ze dajte oplati se