Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaké příbory

Dotaz Zarniwúp-a (kutilska.poradna.net) mě inspiroval. Hledám kuchyňské nerezové příbory (bez dřevěných střenek). Protože jsem ale pořádný chlap s pořádnýma tlapama ]:), nelíbí se mi běžně dostupné takové to plechové ohýbací nic, co vypadá jako by to vysekávali šikmoocí soudruzi. Máme doma pár kusů od rodičů, které vyhovují-viz obrázek.
Google najde příborů spousty, ale nic mě neoslovilo, nebo jsou nafoceny tak, že z obrázků nejde poznat skutečná tloušťka materiálu.
Protože vím, že zde se pohybují samí pořádní chlapi, ptám se zde. Nemáte někdo doporučení?

Příbory jedině na omak. Podle obrázku ne. Máme doma v běžném používání dvě sady a jedna vyloženě v ruce nesedí.
Tyhle z té fotky má matka ty tak leda ve vetešnictví, ale to není sortiment, jenž by stářím ztrácel funkčnost.

Tímto bych rád poděkoval rádcům, zvláště pak Kurtovi, jehož odkaz mě dovedl ke kýženému výsledku. Včera jsem na poště vyzvedl "zkušební" sadu příboru Classic (odkaz výše). Je od té "prvorepublikové" téměř k nerozeznání (až na cca 1-2mm větší příborový nůž). Hmotnost odhadem hodně podobná, takže jdu smělě objednat větší balení.

Všem :beer: