Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lepidlo na obklady

adrrik
:-)potrebuji poradit! objednala jsem si do koupelny obklad 32x89cm a potřebuji na to nejake super lepidlo s vysokou prilnavosti.poradi mi nekdo nejakou znacku??
Přesunuto ze Zprávičky
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

Já použil z Hornbachu nějaký Flexikleben na obkladačky. To drželo na lžíci a nechtělo se odplesknout na dlažku, na montérkách, na rukách, přilepilo to kde co, i psa k podlaze. Až půjdu do Horního Bachu, podívám se přesněji na značku.