Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Masážní vana

Zdravím, máme doma masážní vanu - ne perličkovou, jen proud vody. Jde o to že poslední dobou se z trubek (kudy se žene voda do mas. trisek) začali uvolňovat šupinky nečistot, které se tam usadily. Je to docela nepříjemné. Čím to vyčistit? Zkoušeli jsme napustit vanu vodou, zapnout masáž a nalít různé odmašťovací prostředky ---- nikdy se ale uplně nevyčistí. Je teda na to nějaký spec. prostředek?

pracuji v oboru lazenstvi,doporucuji nalit do vany savo a nechat 5 min bublat.Takhle se to provadi aspon 1 mesicne,budete bez problemu a usetrite,protoze specialni prostredky jsou drahe.Je to savo co se lije do bazenu a odpadu.Nemusite mit strach.

Chtěla jsem se zeptat, jestli se Vám ta nečistota z té vany tím savem pročistila? Já když se podívám do trubek pod vanou, tak jsou hrozné a nic to zatím nedokáže pročistit. Trochu hodně nedomyšlený předražený systém.