Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Gola sada vyrobená v EU/USA

Ahoj,

rád bych si chtěl koupit nějakou lepší gola sadu, která by mi vydržela do důchodu. Požadavkem je tedy výroba v západním světě (kromě laciných cetek na jedno použití už žádný čínský odpadky nekupuji) a jméno renomovaného výrobce. Cena tak do pěti tisíc. Nevíte o něčem?

Díky

Nemám rád tieto super univerzálne 130-dílne sady, kým neco málo frekventované použiješ, už to tam není, je to ztracené ...

Spadne to odnekiaľ, zakopneš do toho a máš co hledat a ukladať pol hodiny ... otravné ...

Veliké nástavce 27-32 v tejto malej sade, nemajú tam co hledat, ak by si ich mal použiť, vratidlo je na to slabé a krátke, použiješ nejakú trubku na predlženie páky a poškodzuješ si to

Bity sú v tom kufru totálna zbytočnosť, na tie je potreba osobitnú škatulu, nepotrebuješ ku nim račnu ale aku-skrutkovač, taktiež sa rýchlo opotrebovávajú, teda aspoň tie používané ... ;-) a strácajú ... :-( ,

Toto není náradí k ruke, je to dárkový koš, určený k tomu aby to kúpila manželka k svátku. Chybí kytka a lesklá stuha.

A to je rec konkretne o racne od ty firmy Stanley? Kdyz bs hodil odkaz primo na tu golu tak by to bylo fajn.

Co jsem tak nasel, tak delaji i mene obsahle sady, skoro za stejne penize jako ty 100-dilove, a taky maji sady odlisene barevne jak kufry, tak naradi, tak nevim jestli tam je rozdil v pouzitem materialu, nebo jde ciste jen o vzhled..?

Psal jsem email primo do te fimry, tak uvidim co se od nich dozvim

Jinak mi jeste kamarad nabizel Golu od firmy Cromwell-Kennedy ... coz by udajne mela byt docela kvalita