Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdechly auto

Zdravim!
Mam Renault espace, menili sme motor (2.2l benzin) ujel sem asi 50km a auti najednou zdechlo. Co vim - svicky hazej jiskru, navic sou vsude novy. V rampe je benzin pod tlakem. Kdyz misto jednoho z vstrikovacich cerpadel pripojim zarovicku, pokojne zhne/blika. V sani sem zadnej bordel nenasel, filtrem vzduchu to neni. Konektory snad vsech cidel uz sem rozebral a prostrik kontorem a zase domack. Fakt uz netusim, kde by mohla bejt chyba. Nejake napady?

Jooo, Espace.. to je vzdycky sazka do lotérie. Náš ekonomickej ředitel jezdil hnedle tři roky s vyndanou palubovkou. protože se mi ekektronika srala imrvére. Kolega ho měl pul roku. Nepamatuju, že by se nějakýho auta zbavil větším fofrem. Na druhou stranu ma znamy Grand Espace třílitr automat v plynu, jezdí srovnatelně, nebo spíš lacinějš než s oktávou a nemuže si vynachválit.

Taky nevím jak to bylo možné, jiskry to dávalo, benzín frkal. Jsem si už nevěděl rady, dal to do servisu. Vyměnili kabely k svíčkám a rozdělovač. Asi se nějak rozčasoval, nebo dával ty jiskry příliš měkké, opálený palec, nevím. Kdyby mě to napadlo, tak sem si ho víc prohlédl. Po opravě fungovalo auto dál na výbornou. Ale byl to Opel, tak jsem to sem dal jen pro inspiraci.