Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plisne a vlhky byt

Co mam delat s plisni a vlchkosti v byte???
[mod]mod normalize (Kurt)
Změna předmětu, původně: Plisne vlchky byt Jsem se na to nemohl dívat (Rce)[/mod]

V jakých místech se plíseň a vlhkost oběvují nejvíce? Projevují se celoročně, nebo jde jen o sezonní záležitost? Např. jen v zimě, nebo i v létě pokud je zvlášť chladné a mizerné počasí? Jak je to podřezané, jak vysoko nad podlahou, nad terénem, chodníkem? Jak je izolace ukončená na venkovní straně? Kdy jste podřezávali? Chalupa je zateplená? Co podlahy? Pokud to půjde, hoďte sem nějaké foto. Třeba i z mobilu.
Safra, na co jsem ještě zapomněl?