Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sporák-plotýnky

Dobrý den,
potřebovala bych poradit.Máme klasický elektrický sporák,ale plotýnky už opravdu nejsou pěkné a 1 není funkční. Nemáte zkušenosti kolik stojí výměna? A nebo by šlo vyměnit celou tu horní desku třebas za sklokeramickou?
Děkuji za odpověď.

Všude jí řeknou, že to má dělat elektrikář. Jinak mnohem levněji než plotýnky vyjde celý dvouvařič nebo i jednovařič. Rozměry jsou údajně všude stejné. A podle mého měření je to pravda. Protože jsem je dával na Gončar z prodejny Mora. Jen není shodné umístění vývodů. a to právě musí šikula změřit. Levné dvouvařiče má teď třeba eva.cz

Ke sklokeramice - Musela by mít svoje ovládání, různí výrobci to řeší různě.