Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ulomená "packa" na přidržení kapoty

Dobrý den.
Prosím o radu. Dnes se mi ulomila packa, do které se vsouvá tyč, která drží zvednutou kapotu.
Nevíte o nějakém kvalitním lepidle, které by udrželo umělou hmotu na kovu?
Popřípadě, pokud by jste měli jiný nápad, ráda ho uvítám.
PS: Jedná se o tu plastovou část(je to když se otevře kapota tak na čumáku auta vedle iden. štítku motoru), do které se zasune ta paska.
díky moc všem za rady :-)
Zdraví Alena

Hm, podařený. Takový lepidlo, aby to nebylo dražší, než auto (což třeba u Loctite není problém) bych na lepení guma/kov resp. plast/kov viděl asi jen Chemopren. Vzhledem k tomu umístění raději s větším rozsahem teplot, tedy variantu "Extrem": http://www.chemopren.cz/produkty/chemopren-extrem/
Při práci se držte návodu (mj. plochy očistit a zdrsnit), možná bych to raději lepil někde, kde nemrzne.

mně se stalo téměř totéž. Jenže jsme přišli na to, že je třeba v mém favoritku vyvařit ten správný kousek, aby bylo kde tu tyčku uchytit. Ale není , kdo by to udělal. Tak vozím v autě násadu od smetáku,(jako správná čarodějnice) abych si mohla otevřít kufr, a dát tam třeba nákup.Tak - hodně štěstí