Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dlazba na drevo ?

prosim o radu. mam drevenou podlahu, jakasi stara prkna, tu a tam jsou jeste diry mezi sparami.
protoze je to wc, potreboval bych na to nejak polozit dlazbu, pokud mozno, aby se mi co nejmene zvedla celkova vyska podlahy.
poradite mi nejaky spravny zpusob ? mam na to dat samonivelacni hmotu ( nejdrive vsak utesnit diry) a na tu normalne polozit dlazbu ?
dik za rady.

Viděl jsem novou dlažbu na nové osb desce a po cca 4letech se to začalo odlupovat. Prostě dřevo pracuje víc, než flexibilní lepidlo snese. Než tam dávat sádrovláknité desky a dlažbu na ně, to je lepší dřevo zrušit a udělat pořádnou podlahu. Co je pod tím dřevem? je to izolovaný dům?

popravde receno nevim co je pod tim. ona na tech prknech je jeste cca 3 cm vrstva betonu ( asi ) a na tom dlazba.
ten beton a dlazba uz je nad urovni okolich podlah, takze to dela takovej schod. a ten bych mimo jine chtel zrusit (aspon castecne).
nicmene predpokladam, ze pod tema prknama nic neni. jenom tramy a pak spodni mistnost . WC je v patre. izolace tam neni ani nahodou. celkove to totiz bylo ruzne prestavovany a je to starej barak.
ten muj dotaz byla v podstate takova priprava na to, jak postupovat dal. mozna tam bude betonova podlaha a pak je to bez problemu...ale znate to...;-)

Pokud je tam pouze 3cm betonu tak s tím nic neuděláte. Na prkna to lepit nemůžete, muselo by se tam dát 2x OSB desky přes sebe a to je lepší tam nechat ten beton. Protože ten vyrovná případné nerovnosti oproti OSB deskám, které musí mít rovný poklad, jinak budou vrzat a kroutit se.Dále na betonu bude držet dlažba normálně.