Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Horské kolo od Mountfieldu

Není to moc kutilské, ale jednou už se tady kolo taky řešilo. Co říkáte na kola co nabízí Mountfield? Heavy tools a Madison? Jak jsou na tom s poměrem cena/výkon? A jak vypadá "kolo štěstí" jde na to něco vytočit?:-)

Kola se dnes liší stejně jen rámem, zbytek je výbava Shimano .Samozřejmě se bavím o srovnatelných kolech tak do 25 000. Podle mě je to opravdu o tom, na co to kolo potřebujete ( sport, rekreace, posunovadlo do prace ), jak hodně na něm budete jezdit a zda se vyplatí investovat do " Renomované " značky a hlavně jestli se vám líbí .
Kolo z hypermarketu bych si ale nekoupil ani omylem, s těmito značkami co uvádíte nemám vlastní zkušenost, ale mohu vřele doporučit MERIDU . Sám jsem majitelem Cross Way 8500 z roku 2003 tehdy za 11 999 kč a krom řetězu, špalků na brzdy , zadní kazety, plášťů a šlapek jsem nemusel nic měnit ( ale to budete měnit i na kole za 50 000 Kčpokud na něm budete jezdit )a na to že to je obyčejné Crossové kolo , dle výrobce max. na polní cestu, či do lesa, jsem na něm vyjel neuvěřitelné věci.

A co se týče kola štěstí u Mountfieldu. švára kupoval zahradní bazén za cca 39 000 kč a vytočil DOUBL a potom 12% a 16%, takže celkem 28%
Tchán kupoval pro syna dětský bazén za 1 200 Kč a vytočil neuvěřitelných 200%, takže to bylo zadara a ještě dostal poukázku na odběr zboží za 1 200 Kč.
Myslím si, že pokud je to velká částka, tak se moc nepředaj, ale pokud o nic nejde , tak klidně i 200%.

Koupiul jsem v roce 2006 dvě kola heyvy tool.
Vytočil jsem slevu 5000kč
Mame na obou najeto 2000 km. Jezdíme teda spíš po polňačkách. Mimo centrování
př. kola a kvalitního promazávání žádná oprava.
Já jsem spokojen,avšak věřím že jsou i lepší a levnější kola. čau