Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zvládáte bílý sajrajt? Vaše nástroje, taktiky a strategie boje ...

Ahoj všichni!

Je mi velice divné, že tohle téma tady ještě nepadlo. Nicméně předpokládám, že nejsem sám, kdo je po pár dnech odhazování a vymetání sněhu totálně odrovnanej. :x:

Jak tyhle nástrahy přírody a civilizace řešíte a zvládáte vy?
Předem díky za vaše rady, porady, návody, hlášky, forografie, doporučení ...

S přáním hezkého dne a ve víře dožití se jara 2009 Váš Veckoo

Už to zase padá!! Do pr***! Sakra, to ten Praotec Čech se nemohl dopotácet až na Sicílii? Byl jsem právě hledat auto a cikány s lopatama. Auto jsem našel pod hromadou toho svinstva, cikány v hospodě. Chybí jen lopaty.
Na silnice se sypou tuny solí. Když jsem jí nechal nasypat na chodník, sprdnul mě obecní cajt.

Tak nech Kofoly odpočinout. Třeba si potřebujou jen oddechnout a namasírovat se. :)) Jestli takhle bude sypat do rána, bude Pražákov a blízký okolí ještě víc v kalamitním stavu!
Nechci nadšencům kazit radost ze zimy, ale jejich radost je poněkud mimo mé schopnosti vnímání a chápání. Psa ani kočku by nevyhnal, všude samá bouračka, střechy plný těžkýho sněhu, chirurgové plné ruce zlomených končetin a nadšenci tleskají zimě. To vážně nechápu!

Jedna pro inspiraci
[http://www.etravel.cz/fotogalerie-data/dominikansk  a-republika/dominikanska-republika-foto-4047.jpg]

nesmíme se divit, že v zimě je zima, že může napadnout sníh, to bylo i za našich rodičů i dědů a pradědů, po zimě se budeme těšit na jaro a další hezké měsíce.Každé roční období přiníší nějaká úskalí, pro někoho radostná pro někoho skličující , ale tak už to na tom světe chodi,,,sice nyní po chodníku a silnici dosti blbě,

Sníh mi nevadí, dokonce ho mám rád. Jen kdyby v Praze nekolabovala MHD. Včera se nebylo možné vůbec dostat třeba na suchdol.Prostě nejezdili. Nechápu, že je to takhle může překvapit. Vlastně..ani se moc nedivím. Když jsem jel asi posledním busem, který ještě fungoval, jeho řidič se !!do kopce!! a na ledu rozjížděl stylem "na plný knedlík" ono se to vyhrabe..A já vůl si myslel, že autobusy MHD řídí profíci..
EDIT: sorry, jen jsem si chtěl postěžovat..

Dneska jsem v obchodě viděli sněžný lopaty (ohrňáče), velký provedení a malý dětský provedení. Koupili jsme jednu dětskou pro synovca. Synovec ju ani neuvidí, zkonfiskoval jsem ji, odházel si s ní ten bílej sajrajt ze svýho parkovacího místa a lopatu uklidil do kufru auta.