Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zásuvková lišta

Kvůli stále se zvyšujícímu množství periférií k PC sháním zásuvkovou lištu s 12 či více zásuvkami. Na Internetu nabízejí jenom "německý" typ, u kterého předpokládám, že bude problém se zasunutím zástrček se zemnícím kolíkem.

Nemáte zkušenosti, zda neexistuje něco ve standardním provedení ? Na ceně mi nezáleží; může to být i ten dražší typ Master-Slave s přepěťovou ochranou.

Řešil jsem obdobný problém. V Horním Bachu prodávají 6ti souzásuvčí (bez kabelu), které lze přišroubovat k podložce (červené nebo hnědé, při troše štěstí i bílé). Čtyři jsem přišrouboval vrutem k dřevotřískové desce. Kybych sám nebyl revizákem, tak bych pod ně dal ještě plech nebo nehořlavou podložku.