Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Popis na sklo

Nevíte náhodou někdo o nějakém kvalitním černém fixu pro popis na sklo? Lihový fix je o ničem, protože to sklo přichází často do kontaktu s vodou a po čase se to vždycky částečně smije. Potřeboval bych něco již trvanlivějšího, třeba na bázi laku. Tloušťka stopy fixu by byla ideální, jakou dělá obyčejný školní fix.
Zkusil jsem si jeden takový speciální (údajně lakový) na zkoušku objednat a výsledkem byla naprosto mizerná kryvost a šel smazat ještě snadněji než obyčejný lihový fix.

P.S. Zvažoval jsem taky pískování skla, ale nemám sebemenší představu kolik taková sranda stojí. Co jsem prohlížel odkazy všude jenom prodej hotových výrobků :-/

smije

:-?

kolik taková sranda stojí

Na to bych se zeptal v prodejně s dárkovými předměty, protože řada z nich nabízí vypískování vtipných přání nebo čísel na sklenice. Alespoň u nás.
Anebo tam co pískují čísla do autoskel. Možná malá naturálie ze švestkové zahrádky......

Díky všem za uvedené možnosti, vyzkouším ještě ten centropen, konkrétně tento http://www.centropen.cz/katalog-produktu/pro-hobby -a-prumyslove-pouziti/31-2-znackovace-specialni/10 5-hobby-plus
Pokud se to bude zase pomalu smazávat, vidím to na to vybroušení, jak píše sHpy00n a Rce. Jedná se o rovné čáry o tloušťce cca. 1-2mm, takže by to neměl být problém, za předpokladu, že budou i takové mini diamantové kotouče pro úchyt do rychlootáčkové frézky. Dremel je fajn, ale zase zbytečně drahej.

1. Gdysi se dala koupit sada na vyleptání Vinu na autoskla. Posílali to dobírkou 350,-??? Pohledat na Netu.
2. Existují barvy na sklo(transparentní)- domácí výroba vitráží - papírnictví/hračky???
3. Přelepit průhlednou fólií (jako na displeji mobilu???
Kdybys napsal k čemu to je...