Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou svářečku koupit

Jsem amatér, chci si koupit nějakou jednoduchou elktrickou svářečku asi tak do 10000Kč včetně DPH, raději bych lacinější. 380V je k dispozici. Sem tam je třeba kolem baráku něco svařit, nechci stále otravovat souseda. Prosím pánové, můžete mi poradit jakou svářečku koupit? Děkuji Vám, zdraví vás Vladimír.

Ja som cca pred rokom kupil invertor Gama 1550 u www.chobola.cz (nelakajte sa toho webu, moc to neaktulizuju, lepsie je asi zajst si priamo na predajnu alebo si tam aspon zavolat) a nemozem sa zatial stazovat, uz som co to povaril a zatial bezproblemov slape, navyse bola vtedy v akcii za dobru cenu + davali k tomu samostmievaciu kuklu za jednu korunu (kukla zatial slape tiez), a co som pozeral konkruenciu vtedy, vsade ten invertor mali tak o 3-4 tisic korun drahsie ako u chobolu a bez kukly. Kupoval som na predajni v Uherskom Hradisti a predavac mi vtedy vravel ze sa im predavaju ako "housky na krame".