Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hl.jistič

Zdravím všechny kutili..mám dotaz ohledně jističe na chalupě.jako hlavní a jediný jistič mám starý 10Ampérový.problém spočívá v tom,že při přitápění přímotopem po chvíly spadne.Týka se to i například zaplé mikrovlnky a nahřívajícího bojleru atd atd. prostě nemohu mít zapnuto více spotřebičů najednou.Můj dotaz zní podle čeho se určuje jistič,který se může použít(chtěl bych ho vyměnit za silnější 16A)a kdo je v moci to provést)Eonaci,elektrikář...)díky za odpovědi

Nepíšete zda 1 fázový nebo třífázový !!!
Požádat na telefonu E ON o infromaci aby Vám poslali tiskopisy k navýšení spotřeby. Telefon je na E ON stránkách!
Dříve se dávala na rekreační chalupy jen 10A jistič. Dnes Vám /pokud budou chtít/ dají i 25A ale zaplatíte nějaké peníze /u rod domků to je 500 Kč za AMPÉR !!!!!/ u rekreačních se zeptáte na lince . Tj 16-10 =6*500=3000.-Kč
Musíte si potom zadat u elektrikáře tuto práci. a udělat revizní zprávu , potom vše zsalat na EON......a tak dále....více na tel. informační lince.....:))