Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odvětrana podlaha

Potřeboval bych poradit ohledně odvětrane podlahy .Jak velka by měla byt vzduchová mezera mezi polystyrenem a nasypem...A kde by měly byt vyvrtany nasavaci otvory pro větraci kanalky,a odsavani.Nebo poradit nějaky jiny systém odvětravani podlahy.Dík

Můžete použít guttabeta star na podlahu, pak bude s minimální výškou odvětraná celá podlaha. Jinak tedy složení podlahy násyp, mezera, polystyren je trochu hodně matoucí a zaslouží upřesnit.
jiný postup je zde http://www.zahrada.cz/forum/ruzne/vlhkosti-93199/?s tranka=1 , ale musím upozornit, že ne ve všem s chemickým alim souhlasím, např. cementové omítky ve starých objektech bez vodorovné izolace jsou špatně.