Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BD - jak zaridit svolani clenske schuze

Zdar,
mame u nas v baraku bytove druzstvo - jsme spolecenstvi vlastniku.

Problem je, ze stare vedeni druzstva podalo demisi a potrebujeme zvolit nove predsednictvo.

Jenze na schuzi neprislo ani 50% lidi, takze jsme nikoho nemohli zvolit, tak jsme svolali novou schuzi, ale je realna obava, ze zase neprijde ani 50%.

Tak nevim, jetli jste neco podobnyho neresili, jak tam ty lidi dokopat nebo co delat kdyz neprijdou. Nejake predsednictvo mit musime, protoze jinak nevim, kdo se o ten barak bude starat.

Zkus napsat na oznamovačce něco o penězích, zdražení čehosi v platbě do fondu oprav a tak. To jediné přitáhne víc lidí.
A jako první bod bude ta volba.
Peníze až ten poslední, vždycky se dá něco zdražit, byť jen o dvacku. Pak to můžou neodsouhlasit a bude to postaru.

Upřímnou soustrast, mně se přihodilo, že jsem předsedou bytového družstva, můžu se z toho zbláznit, nerozumím tomu, hněte mě to a to ještě dvě třetiny za mě dělá kamarádka právnička... Vopruz.
Kamarádky bych se zeptal, ale ona teď na půl roku vyčadila na jakousi stáž do ciziny, čímž jsem úplně v háji. Asi začnu gůglit stránky typu "co s sebou do vězení"... 3-[