Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PF2009

Zde jsem uložil přání do nového roku, kteréžto je pro úplně všechny z nás, krom té paní, co nemá zavedenou elektřinu.
Užijme si to!

Změna kategorie, původně: Bydlení obecně (Kurt)

Já naopak chodím už moc let pořizovat dárečky až 24. prosince ráno. Blázinec je fuč, obchoďáky zejou prázdnotou

A já měl pocit, že nás televize masíruje, že je plno i čtyřiadvacátého, tudíž do marketů chodím až od února. Že bych žil v iluzi?