Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pánské noční prádlo:):)

Dobrý večer, měla bych na vás všechny pány takový dotaz trošku od válu..:-[Nevíte prosím někdo nějakou adresu nebo prodejnu kde by prodávali takové ty pánské overaly na knoflíky??Bydlíme s manželem na horách a on po něm naprosto touží což chápu, protože tu pořádně profukuje..:-DJe to takové to spodní bavlněné prádlo jako nosili naši dědečkové, jen v novějším provedení..:-)Předem moc děkuji za tipy, už si vážně nevím rady..::):-)

Cyklo prodejny, lovecké prodejny, outdoor, a jestli něco lepšího, tak materiál vlna merino. Je to sice dražší, ale hřeje to i v propoceném stavu. Při delším užívání bez praní(turistika) to nesmrdí jako moira.
Tohle, ale dělají to i jiní výrobci. Jen se poptat. Tady zrovna ribano nevidím.
www.termopradlo-devold.cz

Pánové děkujiiiii...Vážně moc..Zase se ukázalo že jsou tu lidi v pohodě..:puff:Všechny odkazy jsou super, kdybych věděla že mám hledat ribano, tak bych se možná tak hloupě neptala..:-DKaždopádně děkuju moc všem za pohotové reakce a z tý spousty odkazů určitě něco vyberu...:puff:PS:Tulíme se co to dá, ale horská samota u lesa je horská samota u lesa...Fouká tu jako na Výdrholci..Mějte se krásně a díky za tipy..S pozdravem kaja.kajova;-)