Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bouda

poradte čím natřít boudu pro psa mám ju udělanou ze starých desek falcovaných.jestli mám něčím zatmelit spáry a potom něčím natřít nebo co.díky za radu

Správně sestavené falcované desky nemají propouštět povětří a škvíry se pobíjejí z estetických důvodů laťkama, určitě bych je netmelil, dřevo (předpokládám dřevěné desky) teplotou mění rozměr. Natřít nějakou lazurou, balakrylem.