Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Placení popelnic

Ahoj ,mám takový dotaz, napadlo mě, že mi zde možná někdo poradí. Trvalé bydliště mám doma u rodičů, teď mám však pronajatý byt a známý mi řekl, že popelnice se platí za každého člověka jen NA JEDNOM MÍSTĚ, čili u mě(ako jsem to platil i doteď) v místě trvalého bydliště. Majitel však po mně chce peníze na popelnice i u něj, zajímá mě či je to správně?

Předem díky všem za odpovědi.

Tomáš Z.

Podle nové vyhlášky, která platí od tohoto roku, platíš popelnici v místě, kde se zdržuješ (tedy kde ten odpad tvoříš) Řešila jsem totéž a už to není tak, že musíš platit v místě trvalého pobytu, také ho mám u mámy a podnájem jinde a platím v podnájmu...

Elly