Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vlhké zdi

Dobrý den,potřebovala bych poradit,jak odstranit vlhkost ze zdí.Mám kamenný barák těsně u silnice.Podřezávat to nejde.Existuje nějaká omítka,která zabraňuje stoupání vlhkosti.
Děkuji za radu.

Existují sice sanační omítky, to ale problém neřeší.

Funkční řešení je asfalt odřezat, odkopat spáru podél zdi až na úroveň základů (lépe pod ně), stěnu očistit, dát svislou izolaci, dolu dát drenáž, na ni propustný materiál a pak dosypat a případně znovu někdy dát ten asfalt.