Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Levná rekonstrukce bytu

Dobrý den,
rozhodla jsem se co nejlevněji zrekonstruovat malý byt ve kterém bydlím.Byt není můj,tudíž nechci investovat do drahé rekonstrukce. Dotazů na vaše zkušenosti a znalosti mám a asi budu mít víc a prosím o trpělivost s ženskými dotazy(blondýna ale nejsem):
1-mám služné lino,ale nelíbí se mi desing,mohla bych na něj položit plovoucí podlahu,nebo nové lino,aníž bych sundala to staré??
2-potřebovala bych přemístit kuch.linku do jiné místnosti,ale musel by se prodloužit přívod vody a zároveň nějak vyřešit spád do odpadu( to jsem našla sanitární čerpadlo sanibroy.cz,tak možná by to fungovalo,co myslíte??,jinak bych jí musela hodit do předsíně,což mi přijde divné.
nemáte představu kolik by tyto mé výmysly mohly asi stát??
3-chystám se koupit sedací soupravu u firmy louda-je ze smetanové "ekokůže"nemáte zkušenosti?? Vydrží alespoň 5 let??
4-vysavač- nový od miele?? nebudou to vyhozené peníze,když byt je malý a jen jeden kusový
koberec??ale zase nemám ráda prach a chtěla bych kvalitní a sáčkový.Tak poraďte.
5-nový zámek-potřebovala bych poradit,jaký bezp.zámek k hlavním dveřím by jste mi poradili. Dá se pořídit do 2.000,--??
6-kolik tak stojí (odhadem) vybourání příčky??
7-neznáte v liberci nějakého šikovného pána nebo levnou dobrou firmu,která by mi pomohla s rekonstrukcí?? Hlavně ta kuchyňská linka mě trápí.Kdo poradí??
Děkuji mockrát za všechny rady,zkušenosti a názory.

Přetřít dlaždičky? Čím? Hadrem? Barvou?
Aby to neskončilo alá Milovičtí vojáci s novinami v oknech ... :-D

Podle mě je nesmysl na dlaždičky něco nanášet. To už radši osekat a znovu obložit v decentní hladké bílé.

Ale když jinak nedáte ... Variopaint ...
variopaint
Uvědomte si, jaké omyvatelné nástřiky/nátěry jsou v nemocnicích atd.