Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nechat vymrznout nebo ne??

dobrý den, mám takový dotaz, chtěli jsme začít stavět na podzim rodinný domek z ytongu, už to ale nestihneme, tak začneme hned zjara, jak to půjde... chtěla jsem se zeptat, zda se musí nechat dům vymrznout, či bychom se do něj mohli během podzimu nastěhovat...??? Někdo říká, že vymrznout, někdo zase že ne?? Děkuji za VAše odpovědi.

Co člověk to názor. Jednoznačnou odpověď asi nedostanete. Ale dle mého nechat " vymrznout ". Nejde jen o pojivo Ytongu . Budete určitě dělat podlahy z betonu a tam je hodně vody. A co omítky?? Nebo budete dávat sádrovou? A také záleží na počasí, pokud bude hlavně na podzim hodně pršet, ale stačí i vzdušná vlhkost Ytong ji bude nasávat do sebe. Určitě nic neuspěchat a nechat " vymrznout " . Ale co bych určitě ještě letos udělal, tak to jsou základy a základní deska. Přes zimu si to sedne a eliminují se tak pozdější problémy ;-)