Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem strop v garáži

Dobrý den,hodlám v samostatně stojící nevytápěné garáži s plochou střechou udělat podhled.Poradil by mi,prosím,někdo jestli je nutné udělat provětrání tohoto prostoru a pokud ano,jakým způsobem.Moc dík.

myslim ze neni treba. jestlize je cely objekt nevytapen a nedochazi tak k rozdílným teplotám a k nasledne kondenzaci vody neni asi nutne delat tam nejake vetrani kterym by dovnitr nalezl hmyz. a pred tim namontovanim poradne zkontrolovat aby se tam ten hmyz nedostal. jinak budem vlete resit otazku : mam podhled v garazi a v meziprostoru se mi usidlily vosy - co s tim?