Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nopová folie a štěrk

Dobrý den, potřeboval bych poradit: chci odizolovat venkovní stěnu za pomocí nopové folie a nemám kam odvést vodu
z drenážních trubek, tím to se ptám zda tyto trubky jsou nutné a zda k zásypu musím nutně použít štěrk nebo postačí zasypat výkop hlínou, a zda při použití štěrku je nutno dodržet určitou šíři výkopu. Předem mnohokrát
děkuji za odpovědi a za váš čas. Nashledanou.

K zásypu je nutné použít štěrk, jinak se jedná o výraznou degradaci odvlhčení. Co se týče šířky výkopu, zvláště pokud není kam odvádět vodu, zřejmě platí že čím širší, tím lepší.
Pro finální posouzení ale raději počkejte na sHpy00n-a.