Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem barva na železo i omítku

Zdravím. V garáži mám nové sekční vrata, která jsou samozřejmě až za původními futry a ještě s části zdi. Célé bych to potřeboval natřít jednou barvou, která by mi chytla na omítku i železo. Nebo existuje lepší způsob jak vylepšit obvodovou část před vraty?Děkuji.

O fasádni barvě jsem uvažoval. Ohledně toho obloženi bych si chtěl právě nechat poradit. Hlavně čím to obložit a také jak to připevnit, protože tu zeď tvoří v podkladu polystyren a na tom by asi nic moc nedrželo.