Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kameninová pečící forma

Dobrý den,chtěl bych se Vás zeptat,kdo máte zkušenost.Máme kameninovou pečící formu,která při stěhování nám praskla na dva díly.Jde mně o to, čím tyto díly k sobě slepit,aby lepidlo udrželo teplotu při pečení.Děkuji.

Zeptat se na hřbitově kameníků?
Vodní sklo? + králičí pletivo? (samodoma)
Ještě existovala věc na renovaci strojních součástí - napatlalo se to a pak po vytvrzení
se to dalo soustružit (hřídele - taky je na nich dost teplo).
Nebo existovalo něco na prasklé bloky motorů.
Ale všeobecně pozor - zpravidla co opravdu drží je toxické.
Abys neskončil první věta bez ptaní.