Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vodovodní přípojka

Dobrý den, prosím o informaci komu a kam paří vodovodní rozvod. Máme starší domek. Veškerá voda uvnitř baráku až k hlavnímu uzávěu vody je z plastu - původně olovo. řešíme však problém komu patří rozvod vody od hl. uzávěru až k hlavnímu rozvodu vody, který je veden naproti přes silnici. Rádi bychom stávající olovo vyměnili za plast. Avšak pořád řeším zda to není poviností vodovodů a kanalizací. Mnohokrát děkuji za odpověď.

Tak tenhle problem sem resil kdyz sem napojoval domek na site! Vsechno sem si musel platit a resit.Vodu od hlavniho vedeni po vodomer cca.2.m vcetne vodomerne sachty a dalsich 9.m do baraku.S planem to vyresili,ze mi dali k podepsani papir,ze bedto jim 2.m pripojeni zdarma prevedu nebo zustanu nadale majitelem a kazdy rok na tento kousek budou vyzadovat revizi.Tak co myslite,ze sem udelal? PODEPSAL! :-D