Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Spořič vody - jak to sakra přehodit, aby to "sprchovalo"?

Dle meho predesleho threadu se da usoudit, ze mi doma hnijou vodovodni armatury, a je to fakt. Prave se mi vysypalo "perlitko" v kuchyni, tak jsem nelenil, a zakoupil u vodniku (na jejich doporuceni) "Sporic vody". Baba se dusovala, ze to jde nejak prepnout/prehodit tak, ze jednou to dela proud vody, podruhe sprsku. Blbec jsem se nezeptal jak... Toz teda: jak? Je to tohle: http://www.vybav-dum.cz/vyrobek-.do;jsessionid=55D6 F1A508F88C33EC0F9AEC57E8C2BE?id=M340000101 . Jsem v tomto oboru absolutni vemeno, tak nebudte moc zli...

Měl by fungovat zásun a výsun. Zatlačit na tu hlavičku, zatáhnout nebo zastrčit. Kdysi jsem ten bazmek měl, asi za dva dny letěl za strašlivého proklínání přes trať do pole, dá se s ním dohodit daleko. Přeji příjemnou zábavu.

Nemůžu si na tuhle perlící vymoženost stěžovat!
Mám to v bytě na dvou nejexponovanějších místech - u dřezu a v koupelně u umyvadla a spokojenost.
Pravda je že za to netahám.
Nechávám to jen perlit. :))
Koupeno v celoplastový bílý variantě a máchám v kys. citrónový a opravdu spokojenost.