Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem presovač DOLCE GUSTO

nemáte někdo zkušenost s tím presovačem chci koupit nějakej domů ale je dost drahej a ani nevím jestli je z něho dobrá káva nebo poradíte něco levnějšího díky moc za radu

A proč se zůčastňuješ této debaty, když kafe nepiješ a asi mu ani nerozumíš.Do Kafl.a dalších řetězců chodí důchodci a lidi co se snaží ušetřit tím,že kupují šmejd.Neušetří nic.Koupí si šmejd a koupí ještě další lákavé šmejdy a prachy jsou pryč a doma pak nadávají co to prodávají za šmejdy a jdou tedy k Lidlovi a znovu se to opakuje.....Dobrá káva =dobrý stroj+kvalitní káva(t.j.zrnková,čerstvě umletá a u nás od 400,-výš).