Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dřevotříska

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda by mi někdo poradil jak opravit díry pro šrouby v dřevotřískové desce. Jedná o díry pro šrouby, které drží panty dvířek v kuchyňské lince. Používáním se šrouby v desce uvolnily. Děkuji za radu.

Mě se dokonale osvědčilo tam narvat do díry patřičný počet špejlí (sirek) namočených do Dispercolu či Herkulesu. Po uschnutí zarovnat a znova tam natočit vrut.

PS: Špion pochopitelně precizně vyrobí nový kus nábytku na místě původních ďour. Je to profík :)).