Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podlaha

Mám dotaz v kuchyni mám starou prkenou podlahu ale na některých místech jsou prkna vyšlapaná ,ale chtěl bych tam položit plovoucí podlahu.Jak mám tuto podlahu srovnat stačilo by na stávající podlahu položit osb desky? A na to pak plovoucí? Vytrhání prken s podlahy nepřichází v ůvahu díky za radu.

A co brání tomu, tu prkennou podlahu před položením plovoucí jednoduše vystěrkovat ... položit miralon atd. 8-).
Edit: prostě najít vhodný stěrkový (možná samonivelační) materiál. Ta podlaha je přece pevná sama od sebe a je jí potřeba pouze VYROVNAT. Použití dalších krycích desek pro vyrovnání pod plovoucí podlahu považuji za zbytečně drahé a vlastně zbytečné. Je určitě žádoucí jakási plasticita stěrkové vrstvy, aby se pod tou "plovoučkou" zbytečně nedrolila, ale i tak ... kam by ta rozdrolená vrstva měla "emigrovat" ? .... bude se prostě chovat jako zásyp.