Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem napojeni odpadu

tak mi přijde konečně ta myčka, a protože mi kolem říkali že na tom nic není a instalaci si můžu udělat sám chtěl bych se zeptat:
PŘÍPOJKA VODY - potáhnu hadicí od dřezu - na to se zřejmě dá koupit nějaká rozdvojka aby mi šla voda do dřezu i do myčky?
ODPAD - tady mám problémeček, dřez je až "za rohem" takže odpadní hadice by byla dlouhá a ještě různě ohýbaná, blíže jsou stupačky a v nich je zaslepená bývalá odpadní trubka ze starého dřezu (při rekonstrukci natáhli odpad z dřezu jinudy). kdybych tu záslepku odříznul - existuje nějaká redukce "zastudena" jak do toho přivést odpad z myčky, aby to nebylo otevřené a nesmrdělo to?

Předmět Autor Datum
Přípojka vody: Prodává se takový nástavec. Na studenou je s odbočkou a ventilem, na teplou je to jen… poslední
Rce 15.09.2008 11:45
Rce

Přípojka vody: Prodává se takový nástavec. Na studenou je s odbočkou a ventilem, na teplou je to jen chromová trubka (aby to bylo stejně vysoké). Bacha, na té hadici k myčce je taková škatule, ta musí být svisle - viz návod k myčce.

Odpad: Mysle by se tam udělat sifon, aby smrad zůstal uvnitř trubek. Stačí ručně ohýbací, z takového jako husího krku co po naohýbání drží tvar. Redukce "za studena", lepené lepidlem L20 najdeš i v nějakém bautentononc, OBI, Horní Bach. Nejlépe ve specializovaných prodejnách pro instalatéry, tam ti i poradí co je nejlepší.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru