Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem plovoucí podlaha

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,kdo má zkušenost s instalací plovoucí podlahy a umístěním plynových kamen.Jde mně o toto:pokud bych použil do obyvací pokoje plovoucí podlahu jak vysoko nad ní smějí být umístěný plynová kamna.Zatím mám parkety a kamna jsou asi 10 cm nad nimi.Při provozu kamen jsou parkety docela horké.Viděl jsem ,ale na dovolené,že elektrická topidla byla umístěna přímo na dřevěné stěně izolované materialem jako byl kdysi azbest.Prosím poraďte jaký by dnes bylo možné použít materiál.Azbest, pokud vím, se již používat nesmí.Děkuji.

Aký izolačný materiál použiť ti neporadím ,ale ja osobne by som pod a okolo tých kachlí položil na zem dlažbu a plávačku až okolo nej. Nezdá sa mi veľmi rozmuné mať kachle na drevenej podlahe.