Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem betonový potěr

Opravoval jsem schody před rod.domkem potěrem asi 2cm.existuje nějaký vhodný nátěr k omezení prosakování vody do betonu aby v zimě nepopraskal?Děkoji za rady.

Protiskluzovou dlažbu však dobře vybrat! Nedát se zmást vším, co se nazývá 'protiskluzová'. Kamarád vydláždil protiskluzovou dlažbou před vchodem do baráku. Při každém dešti se to změnilo na kvalitní zimní stadion. Protože do domu bylo nutné krouhnout zatáčku, tak rychlejší občané sebou spolehlivě plácli. Škodolibě jsem mu radil, aby to po dešti posypal pískem. V zimě to bylo lepší, to si každý instinktivně dával na možnost flinknutí o zem bacha.

Toho sem si byl dobře vědom, proto sem tazatele poslal na nádraží ...
:-D

Tam ti b.l.b.c.i schody ani nevytřou a taky se to při sněhu dá přežít. Jak je to omrzlý, klouže se všechno.
Ty speciálky mají takový výstupky na nášlapný hraně. Když si všimnete na nádražích, tak jsou časem ošlapaný a vyleštěný. Nechá se na to lípnout protiskluzový pásek - takovej šmirgl papír ...
:i: