Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem beton

DD. Beton do zakladu, kupovanej nebo michat? Co jsem pocital tak vychazi michat (vychazi to levneji). Jedna se o cca 10m3. diky za nazory :i:

Hotovo. Jestli spravne pocitam, dve a pul fury pisku cca 2tuny cementu, kameny, taky fura,kdyz zacali dochazet, tak jsme rozebrali i ohniste. Michacku jsme zapnul v 7 rano a vypnul v 10.30 vecer. Byli jsme jen dva ja a manzelka. :-p