Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Lepivý" odstraňovač vodního kamene

Tož jsem právě dodrhnul koupelnu a prskám vztekem nad kachličkama nad vanou. Je na nich vrstva vodního kamene a zkouším spoustu přípravků, které podle reklam "zaručeně nestékají" a tečou dolů jako by to byla obarvená voda. Drhnout to růčo se mi opravdu nechce.
Nemáte nějaký tip na opravdu hustý, lepivý přípravek, který bych na kachličky nanesl, nechal působit a pak už jen za mírného otírání odstranil? Třeba něco existuje, rozmixovat kyselinu citronovou a ocet se mi zatím nechce... Díky..

No, nešlo by to nablemcat na ubrousek nebo takovou tu kuchyňskou papírovou utěrku položené na mikroténu, aby to pak šlo vzít a plesknout na tu stěnu? Třeba to přilne a nechat přes noc.
No ale jestli jsi milovník silných zážitků, tak tohle je tedy šňupeček:-D

rozmixovat kyselinu citronovou a ocet se mi zatím nechce...