Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak odstranit skvrny od Balakrylu

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu. Děti pomáhali s nátěrem postýlky a stolečku. Neuvědomila jsem si, že nemají podložku či igelit a mám skvrny na zemi. Použila jsem barvu Balakryl. Nevím, čím tyto skvrny odstranit. Chtěla jsem touto cestou požádat o radu, tedy pokud nějaká existuje. Mockrát děkuji.
Zdenka
[mod]Změna předmětu, původně: Dotaz (Rce)[/mod]

Balakryl se ředí vodou, organická rozpouštědla typu toluen jsou v tomto případě k ničemu. Louh je běžně k dostání v drogerii, jenom důrazně doporučuji používat ochranné pomůcky-brýle, gumové rukavice, gumovou zástěru. Louh ve vyšší koncentraci dokáže být pěkně nebezpečný, vím to z vlastní zkušenosti.