Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem izolace

Dobrý den,potřebovala bych poradit ohledně izolace montované chaty-dřevotříska-síla 5 cm.
Podlaha-na hlíně postavené cihly a na nich trámy posazené na zítce pod chatou.Chtěli jsme udělat beton,ale nebylo nám to doporučeno,prý by se vlhkost dostala do příček a bylo by to ještě horší.Mohl by mi někdo poradit jak nejlépe tuto podlahu odizolovat a jestli můžeme použít i izolaci z venku na stěny a na ně palubky.Nebo dát palubky bez izolace.Taky jsme přemýšleli o betonových cihličkách NOVABRIK.
Děkuji za rady

Muselo by se to videt, moc si to nedovedu predstavit. V kazdem pripade to musi vetrat, jinak je se sloupky amen. Obecne se da udelat drenaz, drive se to vysypavalo sterkem s modrou skalici proti houban atd. Izolace je dobra, ale musi se vetrat, drevo musi dychat.